Menu
номер телефона номер телефона

БДСМ масаж у Львові

БДСМ, Пані, Порка Львів Прийнято вважати, що чоловік повинен бути сильним і владним. На тих, хто думає по-іншому, інші чоловіки дивляться, м’яко кажучи, з несхваленням. Але як бути, якщо ви знаходите задоволення в тому, щоб підкорятися красивою і владної Пані? Більшість чоловіків, які відчувають такі нахили, не можуть розповісти про них кому-небудь, щоб не втратити свій статус в неписаної чоловічий ієрархії.
Але пригнічені бажання дають про себе знати, проявляючись в почутті безпідставною тривоги й незадоволеності власним життям. Сучасні психологи вважають, що не варто ділити свої бажання на «правильні» і «неправильні», потрібно дати їм вихід в соціально прийнятній формі. БДСМ масаж може стати вашим першим кроком в БДСМ-спільноти або приємним експериментом.

Еротичний БДСМ масаж допоможе вам усвідомити свої справжні бажання і дати вихід нереалізованої сексуальної енергії. Ви відчуєте себе в ролі раба біля ніг Пані, будете виконувати всі її бажання, але при цьому отримаєте задоволення самі. БДСМ масаж може стати вашим першим кроком в БДСМ-спільноти або приємним експериментом.
Наш еротичний масажний салон у Львові гарантує, що всі масажні техніки будуть повністю безпечні для вашого здоров’я. Також ми гарантуємо абсолютну конфіденційність вашого візиту.

Пані – хто вона така?

Образ жінки-Пані є одним з найпоширеніших в еротичних фантазіях чоловіків. Ідеальна Пані – це дівчина з красивим обличчям і модельної фігурою, одягнена в корсет або латексна білизна. Кольори одягу Пані в чоловічих фантазіях – це чорний і червоний, а в руках у неї батіг або батіг-стек, щоб ставити раба на його місце. Пані наказує рабу, як доставити їй задоволення, і карає за погану поведінку.
Саме про таку Пані мріють багато чоловіків. Але де її зустріти? Навіть ваша дівчина може відмовитися від подібних ігор, вважаючи їх неетичними. Пропонуючи таке малознайомим жінкам, ви з великою ймовірністю отримаєте у відповідь нерозуміння. Так, не кожна дівчина може і готова стати справжньою Пані.
БДСМ масаж допоможе втілити в життя всі ваші фантазії. Ви зустрінете свою Пані, але спробуйте довести їй свою відданість. Якщо у вас вийде, вас чекає нагорода, а за непокору – порка. Але є у Пані одне суворе табу, всі сеанси проходять без інтиму, і вона ні за що не дозволить вам сексуальний контакт.
БДСМ масаж – це чуттєва і пристрасна програма з повним зануренням. Ви відчуєте широкий спектр емоцій, від тілесної болю до найвищого еротичної насолоди і довго не зможете забути зустріч зі своєю Панною.

Домінація – психологічні аспекти

Чому багатьом чоловікам цікава жіноча домінація і чи нормально це? На це питання є відповідь у психологів. До сучасним чоловікам суспільство висуває завищені вимоги. «Справжній» чоловік повинен бути успішний у всьому: мати свій бізнес або високооплачувану посаду на роботі, володіти власною квартирою і машиною забезпечувати дружину і кілька дітей, і при цьому багато подорожувати, бути у відмінній спортивній формі, мати модне хобі і займатися саморозвитком.
Але відповідати всім вимогам, які насаджуються модними журналами та соціальними мережами, вдається одиницям. Решта чоловіків або витрачають весь свій час і здоров’я для досягнення статусу, або страждають від невідповідності загальноприйнятому стандарту. І в тому і в іншому випадку виникає бажання хоча б на якийсь час відмовитися від нав’язаної боротьби і відчути себе слабким і покірним. І жіноча домінація – відмінний спосіб зняти стрес, що накопичився.

Порка як елемент масажу

Чи може бути приємною порка ? Так, якщо вона є елементом пристрасної еротичної гри. Правильна порка не приносить шкоди здоров’ю і залишає сліди, які проходять дуже швидко. Але це не робить її менш чуттєвою – Пані знає, по яких місцях і з якою силою потрібно бити, щоб доставити вам приємну біль і довести до екстазу.
Порка підсилює кровообіг і загострює емоції, що дозволяє вам випробувати набагато більше задоволення, ніж при звичайному еротичному масажі. Але якщо ви ніколи раніше не пробували БДСМ масаж, нехай порка вас не лякає – ви завжди можете сказати стоп-слово і зупинити процес, якщо вплив здасться вам надмірним.