Menu
номер телефона номер телефона

Що вибрати, віп масаж або секс Львів?

Повії ЛьвівПеред чоловіками, які збираються приємно провести час, часто постає питання «Що вибрати, віп масаж або повії Львів?»
Таке питання може виникнути тільки в тому випадку, якщо людина не усвідомлює різницю між цими видами еротичних послуг. У цій статті ми розповімо вам, чим відрізняється секс-масаж і секс з повією, і ви зможете прийняти обдумане рішення, яка полуничка Львів вам більше підходить.
За статистикою, 70-80% повій Львова є носіями різних захворювань, які передаються статевим шляхом. Чим нижче ціна дівчини, яку ви замовляєте, тим вище шанс, що після сеансу ви придбаєте «неприємний сюрприз». Але бути повністю впевненим у тому, що ви не заразитеся, не можна навіть при замовленні елітної повії.
У салонах еротичного масажу питання гігієни стоїть на першому місці. Усі працюючі дівчата мають довідки про те, що вони здорові, і регулярно проходять медичні огляди. Після кожного сеансу в кімнаті для еротичного масажу проводиться ретельне прибирання перед наступним відвідувачам.
Захворювання, що передаються статевим шляхом, не тільки доставляють дискомфорт і вимагають часу на лікування, але і можуть скомпрометувати вас перед другою половинкою, коли вона також виявить у себе неприємні симптоми. Тому якщо ви хочете бути впевненим, що полуничка Львів не спричинить наслідків для вашого здоров’я, вибирайте еротичний секс масаж.

Секс масаж

Якщо ви замислюєтеся про те, що вибрати, віп масаж або повії Львів, значить ви ніколи не пробували якісний секс масаж. Здійснюють цю процедуру тільки справжні професіоналки своєї справи, які пройшли спеціальне навчання різним технікам масажу. Поважають себе салони еротичного масажу ретельно стежать за навичками своїх співробітниць і враженням, які вони залишають у клієнтів-чоловіків.
Зовсім інша справа – повії Львів. Як ви знаєте, часто в цю професію йдуть жінки, які не змогли реалізувати себе в житті іншим чином. Багато з них працюють «на потоці», приймаючи кілька клієнтів за день. Такі дівчата надають тільки послугу фізіологічного розслаблення, масажними техніками володіють не всі, а про створення психологічного комфорту і говорити не доводиться.
Якщо ви спробуєте поговорити з повією, то швидше за все вона розповість вам про свої проблеми і своє важке життя. У той час як завдання еротичної масажистки – створити не тільки фізіологічний, а й психологічний комфорт клієнта. Акуратна бесіда про ваші бажання, а може бути, проблеми, допоможе вам зняти накопичився психологічний стрес і відчути оновлення.
Багато чоловіків, які замовляли повію через інтернет, стикалися з тим, що приїхала дівчина була не схожа на свою фотографію в анкеті. Хтось в такому випадку відмовляється від послуг, а хтось погоджується на близькість. Але ж набагато приємніше усамітнитися з красивою дівчиною з фігурою і обличчям моделі. У салони еротичного масажу існує дуже жорсткий кастинг по зовнішності, ви можете оцінити фото наших дівчат в Галереї. Всі фотографії відповідають реальності, крім того, до сеансу ви можете поспілкуватися з сподобалася масажисткою і оцінити емоційну сумісність.
При замовленні повії інтимний контакт мається на увазі сам собою. Сеанс еротичного масажу інтимного контакту не передбачає. Але навіщо тоді записуватися на секс масаж, якщо він без інтиму? Ось кілька причин:

  • Масаж ваших ерогенних зон не тільки руками, але і всім тілом дівчини;
  • Комплексний оздоровлюючий масаж вашого тіла в різних техніках;
  • Рольові ігри з використанням різних аксесуарів;
  • Еротичні програми: домінація, лесбі-шоу, приват-танець і т. Д.;
  • Абсолютна гарантія відсутності захворювань;
  • Прийом душа і джакузі з вибраними дівчатами;
  • Атмосфера романтики, розслаблення і усамітнення;
  • Немає факту зради другій половинці;
  • Повна конфіденційність вашого візиту.

Таким чином, якщо вас цікавить тільки фізіологічний процес злягання, ваш вибір – повії Львів. Але якщо ви хочете зануритися в атмосферу романтики і пристрасті, випробувати повне тілесне і духовне розслаблення, реалізувати свої найпотаємніші бажання і відчути себе народженим заново – вам слід спробувати еротичний масаж.