Menu
номер телефона номер телефона

Ерогенний масаж

Ерогенний масаж Львов Кожен знає про користь масажу для здоров’я людини, але багато хто не уявляє собі, що таке еротичний масаж. Це дуже стародавня техніка родом зі Сходу. Згадайте, що саме Індія подарувала світові знаменитий трактат «Кама Сутра». Основи сучасного еро масажу були закладені в стародавньому Китаї та давньої Індії, де було відкрито, що дотик до певних точок чоловічого тіла викликає ерекцію і подовжує статевий акт. Також саме в цих древніх східних країнах було відкрито стимулюючу дію ефірних масел, їх застосування в ерогенних масажі посилювало його ефективність.

В наші дні ерогенних масаж знову став популярний. Воно й не дивно, адже ця техніка, хоча вона сама по собі не передбачає інтимного контакту, дарує чоловікові море задоволення. Ерогенний масаж допомагає розслабитися і зняти накопичився дискомфорт в м’язах, що сприяє психологічної стійкості. Романтична обстановка в салоні допомагає відключитися від повсякденних турбот і поринути в світ сексуальної чуттєвості.
Візьміть два-три сеанси еротик масажу , і ви позбудетеся від стресу і зарядитесь позитивною енергією. Регулярні сеанси еро масаж а без інтиму підсилюють ерекцію і подовжують витривалість в ліжку. Тільки уявіть – спочатку ви ходите на еротик масаж, а потім починаєте дивувати свою другу половинку.
Еро масаж без інтиму рятує сім’ї. Ви можете навіть взяти в салон свою другу половинку і зануритися в це древнє східне мистецтво удвох, якщо, звичайно, вона не дуже консервативна. Під час спільного еротичного масажу партнери вчаться краще розуміти один одного без слів, на рівні емоцій і дотиків. Сеанс ерогенних масажу для пар зазвичай починається за допомогою масажисток, а потім партнери залишаються вдвох.

Техніки еротик масажу

Еротичний масаж без інтиму є не наукою, а мистецтвом. Немає єдиної правильної техніки, кожна дівчина робить масаж в своєму власному стилі. Однак в різноманітті напрямків і стилів ерогенних масажу можна виділити програми, які користуються особливою популярністю у чоловіків:

   Тайський боді-масаж. Опрацьовується все тіло, від верхівки голови і до кінчиків пальців на ногах, а потім йде плавний перехід до ерогенних зон;
   Аквапенний масаж. Робиться тільки в джакузі. Розслаблення досягається за рахунок тертя оголених тіл один об одного. Можливе додавання спеціального гелю для посилення ковзання.
   Тантрический еро масаж. Тут головний акцент з самого початку поставлений на область геніталій. Масаж зазвичай супроводжується застосуванням свічок і аромамасел і проводиться під індійську етнічну музику.
   Гілка сакури. Все тіло чоловіка піддається поцілунків і покусування.
   Домінація. Цей масаж зазвичай включає елементи прочуханки з боку дівчини, також можливо зв’язування чоловіки, якщо він сам того бажає.
   Лесби масаж. Спочатку дві дівчини роблять приємно один одному, а потім перемикають всю свою увагу на чоловіка.

У нашому еротичному салоні ви можете спробувати і оцінити ці та інші різновиди секс масажу.

Переваги ерогенних масажу

На відміну від звичайного масажного сеансу в процедурному кабінеті, еротик масаж корисний не тільки для вашого тіла, але і для вашої душі. Він дарує насолоду, пробуджує вашу мужність і звільняє від накопиченої негативної енергії.
Еро масаж дозволяє пробудити вашу сексуальність, розкрити її в повній мірі і направити в потрібне русло. Після кількох сеансів ерогенних масажу ви помітите, що змінилися зовні і внутрішньо, а справи в вашому житті пішли на лад.
Еротичне масаж вкрай різноманітний, його можна робити поодинці або удвох, на ліжку або в джакузі. У масажний сеанс органічно вплітається розслаблююча музика, алкогольні напої, запалені свічки і ефірні масла. Можна поєднувати масаж з елементами рольових ігор, використанням аксесуарів і шоу-програмами, такими як приват танець або лесбі шоу.
В сучасності стародавня техніка еротичного масажу постійно розвивається і вдосконалюється, підлаштовуючись під потреби сучасних чоловіків. Тому цей вид відпочинку вам навряд чи швидко набридне.