Menu
номер телефона номер телефона

Збудити жінку ерогенні зони Коли справа доходить до тіла жінки (або роботи її мозку), більшість чоловіків абсолютно збиті з пантелику. Ми не звинувачуємо вас, тому що ми, жінки, складні істоти. І через цю складності більшість чоловіків, не дивлячись на всі зусилля, не в змозі задовольнити потреби своїх жінок.
Хоча у вас можуть і бути свої припущення, або навіть “надійні джерела”, але ніщо не зрівняється з навичками масажистки, що працює в салоні еротичного масажу не один рік.

Як порушити жінку

Отже, робіть замітки! Впливає на ці 7 місць і почуєте, як ваша жінка видає найсолодші стогони.

1. Вушка

Обережно торкніться її вушка. Ніжно погладьте. Використовуйте свою мову і пестіть зовнішнє вухо, акуратно покусайте мочку. Це безперечно має її трохи схвилювати.

2. Губи

Є багато приємних речей, які ви можете зробити своїми губами. Поцілуйте її поруч з губами, а не прямо в них. Дражніть її граючи. Тільки стежте за своєю слиною, постарайтеся не занадто захопитися, що б не обслинила неї.

3. Шия

Це саме те місце, яке може порушити жінку. Так що не соромтеся переходити і приділити по-більше уваги до шиї. Поцілуйте її, а потім продовжуй м’яко покусувати. Задня частина шиї зазвичай не досліджена багатьма чоловіками, але це дійсно приємно і трохи лоскотно. Дайте їй знати, що ви не пропустите жодного містечка на її тілі.

4. Жіночі Груди

Тепер більшість чоловіків божеволіють від жіночих грудей, але хитрість полягає в тому, щоб створити хвилювання. Так що не накидається на них і не стискайте їх занадто сильно. Будьте ніжні. Те, як вона реагує на ваші дії, скаже вам, що їй подобається, а що ні.

5. Жіночі Сідниці

Запитайте її згоду, перш ніж зупинитися тут. Якщо їй це подобається, вона відповість приглушеними стогонами і прикусом губи. Отже, стежте за репліками, і все буде в порядку.

6. Внутрішня поверхня стегон

Так, це шалено збуджує. І повірте мені, це заводить дуже сильно. Використовуйте свої пальці, щоб пестити її внутрішнє стегно, і вона залишиться, бажаючи більшого. Використовуйте свою уяву і зробіть все інше.

7. Вагіна

Наступний крок зрозумілий навіть їжаку. Ні? Більшість чоловіків божеволіють від жіночої вагіни. Довіряйте жінці, дорогі чоловіки, нам не подобається, коли ви просто накидаєтеся. Знайдіть час і пограйте з нею. Будьте креативні, але робіть це ніжно. Це сама ерогенна область у жінок, і вона дуже тендітна. Ставтеся до неї як до квітки, яким вона і є.
От і все. Як показує практика, переходите від кроку до кроку, перемішуючи послідовність, і буде вам радість.