Menu
номер телефона номер телефона

Масаж ерогених зонМасаж – один з найпростіших і швидких способів доставити людині задоволення. Особливо сильним ефектом володіє масаж ерогенних зони, який можна робити як чоловікам, так і жінкам. Існує хибна думка, що масаж ерогенних зон – це тільки масаж члена або вагінальний масаж. Але насправді ерогенні зони розташовані по всьому тілу людини, і, якщо знати їх розташування, можна доставити людині сексуальне задоволення і без інтиму або дотиків до статевих органів.

Масаж члена

Не варто плутати масаж статевого члена зі звичайною мастурбацією, якою чоловік може зайнятися і самостійно, причому абсолютно безкоштовно. Масаж члена – це безліч технік, які знають професійні масажистки, щоб доставити чоловікові незабутню насолоду. З звичайними поступальною ходою всі просто і зрозуміло, а ось що ще можуть зробити ніжні жіночі ручки:

  • «Добути вогонь» – акуратне розтирання ніжною і чутливою плоті пеніса між долоньок. Досить м’яко, щоб не травмувати чутливу шкіру, але і досить впевнено, щоб чоловік відчув насолоду.
  • «Розтирання» – ця техніка нагадує розтирання замерзлих на морозі долоньок. Статевий член нерухомо лежить в одній руці дівчини, а її інша рука акуратно виконує масажні руху.
  • «Запаморочити голову» – під час цього руху статевий орган спрямований строго вгору, а зволожені мастилом пальці дівчини описують кола по голівці і навколо неї зі зміною темпу і швидкості руху.
  • «Ковзання» – має на увазі масаж не тільки члена, але і яєчок. Поки одна рука дівчини пестить мошонку, друга акуратно гладить пеніс вгору-вниз, при цьому пальчики приділяють особливу увагу голівці.
  • «Стиснення» – дівчина по черзі здавлює різні ділянки статевого члена. Сила здавлювання визначається по зворотної реакції, і, якщо все відбувається нормально, поступово посилюється.

Як правило, під час сеансу масаж статевого члена починається не відразу. Спочатку відбувається масаж ерогенних зон на долонях, ступнях, спині і животі, а потім дівчина поступово переходить до найголовнішого.

Вагінальний масаж

Існує популярне оману, що масаж ерогенною зони необхідний тільки чоловікам. Насправді еротичний масаж потрібний і корисний всім, тим більше, що жінки можуть отримати від нього більше задоволення, адже жіноче тіло від природи є більш чутливим. Крім того, еротичний масаж для жінок може допомогти реалізувати мрію про близькість з партнеркою своєї ж статі (але варто пам’ятати, що він відбувається без інтиму).
На початку масажного сеансу відбувається розігрів всього тіла, від голови і плечей, до сідниць, ніг і ступень. Особлива увага приділяється спині, шиї і грудей – саме в цих областях розташовані найчутливіші ерогенні зони у дівчат. Вагінальний масаж складається з дотиків, погладжувань і натискань різної сили спочатку в області статевих губ, а потім безпосередньо вагіни, і руху тривають до повної розрядки.
Вся область геніталій у жінок пронизана чутливими нервовими закінченнями, вміле дотик до яких може викликати сильне сексуальне збудження, а потім отримання оргазму. Для цього зовсім не обов’язково використовувати статевий член або його заміну з інтим-магазину, досить просто спритності рук. У масажних сеансах для дівчат часто застосовуються свічки, пахощі і ефірні масла, так як вони дозволяють більш повно розкритися жіночої чуттєвості.
Варто відзначити, що в руках вмілої масажистки сексуальна розрядка відбувається кілька разів за сеанс, і при цьому без інтиму.