Menu
номер телефона номер телефона

Тайський еротичний масаж у Львові

Техніка тайського масажу з’явилася більше двох тисячоліть тому. Спочатку її застосовували, щоб приносити задоволення багатим і владним чоловікам. Сьогодні подібні послуги доступні кожному. Сеанси проводять досвідчені професійні масажистки, які знайомі з усіма секретами процедури.

Техніка базується на чотирьох принципах і кардинально відрізняється від підходів, що застосовуються в традиційному європейському масажі. Найбільший акцент роблять на прийомах розтягування і натискання. Масажист починає робити рухи на рівні нижніх кінцівок, плавно переходячи до тулуба і в напрямку голови, а потім – у зворотному напрямку. Спочатку прийоми виконують м’яко, обережно, а потім з великим зусиллям. Кожен рух відбувається в напрямку від ніг до голови.

Завдання професійно масажистки – зробити так, щоб чоловік залишився задоволений. Сеанси проводяться в інтимній обстановці, де ніщо не перешкодить отриманню яскравих, сильних емоцій. Зайшовши в кабінет, клієнт займає зручне положення на масажному столі. У міру виконання прийомів, чоловік кілька разів змінить своє положення: спочатку маніпуляції проводяться на боці, потім на спині, а після – в положенні сидячи. Перш ніж використовувати груди та інші частини власного тіла, масажистка розігріває поверхню шкіри подушечками пальців і готує клієнта до основного сеансу.

Як робити тайський масаж

Професіоналки знають як перетворити сеанс в потік незабутніх емоцій. Вам достатньо розслабитися і отримувати задоволення від кожного руху дівчата. Кращі масажистки знають, як доставити відвідувачам блаженство. Під час проведення сеансу він практикують кілька технік впливу:

  • Розминка і погладжування для підготовки тіла до основної розслаблюючій процедурою. Масажистка робить ритмічні рухи, плавно маніпулюючи руками. На тіло клієнта наноситься спеціальне масло.
  • «Витискання», коли кожен рух масажистки стає плавним, але все впливу мають достатню силу.
  • Потирання з притисканням, коли клієнт відчуває розтирання тіла. Руки масажистки стягують шкіру, захоплюють, піднімають і здавлюють її.

тайський еротичний масаж у львові
Під час проведення сеансу ви зможете оцінити і інші, більш інтимні прийоми тайського еротичного масажу . Дівчата впливають на інтимні ділянки тіла і ерогенні чоловічі зони за допомогою спеціальних прийомів. Розкуті масажистки вміло працюють не тільки руками, але і всім тілом, використовуючи спеціальні аромамасла. Спокусливі майстрині гарантують своїм клієнтам колосальний викид солодких емоцій. Будьте впевнені, ефект від такої процедури приголомшливий.

Якщо вас цікавить якісний тайський масаж Львів це або передмістя, пропонуємо скористатися послугами наших професіоналок. Ми зібрали кращих дівчат, які вміють приносити задоволення і роблять це якісно. Для проведення процедур ми створили всі умови: комфортна і інтимна обстановка, а також умови повної конфіденційності допоможуть забути про всі проблеми і умовності і повністю зануритися в процес.
Одного разу відвідавши сеанс еротичного масажу, ви захочете повернутися до нас знову. Переконайтеся особисто!